Yeşil Bina Sertifikasyonunda Suyun Önemi

Dünyada kullanılan bütün yeşil bina sertifikasyon sistemlerinde “su kullanımı” ayrı bir başlık olarak ele alınmıştır. Yeşil bina sertifikasyonlarında su kullanımını azaltma, doğal su döngüsünü ve su kaynaklarını koruma gibi kriterlerden değerlendirme yapılır.

 

 
 
Mannesmann® ürünleri LEED, BREEAM gibi Yeşil Bina "Green Buildings” sertifikasyonları için "Çok Yüksek Verimli Ürün” kriterlerine uygundur. 
 
 
Ayrıca “WaterSense” onayına da sahip Mannesmann® ürünleri konusunda tüm uluslararası akreditasyonlara sahiptir. Konusunda dünya lideri Mannesmann® çevre dostu akış düzenleyicileri LEED (Yeşil Bina) sertifikasyonu için çok yüksek verimli ürün kriterlerinde EPA WaterSense onaylı olup, Yeşil Bina, Yeşil Yıldız ve Eco-Okullar proje uygulamaları için mevcut armatürlerin değiştirilmesine gerek bırakmayan, hiçbir konfor kaybına neden olmayan ürün zenginliğiyle, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.

MANNESMANN KİMYA ve ARITMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


Yakuplu Mh. 63. Sk. Eval Plaza No. 19/7
34550 Beylikdüzü, İstanbul


T. 0 212 875 81 27 / 0 212 876 49 77

F. 0 212 875 81 72

E. info@rcmannesmann.com.tr


Telif Hakkı © 2013 Site içerisinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları  MANNESMANN Kimya ve Arıtma Sanayi Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.

Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.

Tasarım: MET

Mannesmann