Su Yumuşatma ve Arıtma Kimyasallarından Tasarruf

Bina işletiminde kullanılan su şartlandırma kimyasalları (yumuşatma, klorlama, filtreleme vb.) için harcanan sarf malzemeleri su tasarruf oranları ölçüsünde daha az tüketilmektedir.

 

 

 

Su taleplerinin her yıl karşılanması kritik bir gerekliliktir. Kuyu suyu işleten binalar artan kuyu suyu talebi nedeniyle, yeraltı suyu seviyelerinin yetersizliği sorunu ve riski ile sürekli karşı karşıyadırlar. İşletilen mevcut kuyu suyu yatakları bitmez tükenmez kaynaklar değildir. Bu kaynakların sürdürülebilirliğini sağlamak bina işletmecilerinin en önemli görevlerinden biridir. Bu nedenle kuyu suyu ve yerüstü suyu tüketimini ve çevre üzerindeki etkiyi azaltmak bina işletmecilerin başlıca misyonu olmalıdır.

 

Büyük şehirlerde ve turizm bölgelerinde su maliyeti yüksektir ve su sınırlı bir kaynak olduğundan maliyeti her yıl artmaktadır. Bu da işletme maliyetlerini kaçınılmaz şekilde etkilemektedir.

 

Sınırlı kaynaklarımızı Mannesmann® Su Tasarruf Ürünleri ile koruyun, %100 su konforunun keyfini yaşayın.


MANNESMANN KİMYA ve ARITMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


Yakuplu Mh. 63. Sk. Eval Plaza No. 19/7
34550 Beylikdüzü, İstanbul


T. 0 212 875 81 27 / 0 212 876 49 77

F. 0 212 875 81 72

E. info@rcmannesmann.com.tr


Telif Hakkı © 2013 Site içerisinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları  MANNESMANN Kimya ve Arıtma Sanayi Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.

Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.

web tasarım

Mannesmann