FlowSmart® – Debi Sabitleyicili Akış Düzenleyicileri ve Duş Debi Regülatörleri

MANNESMANN’ın FlowSmart® teknolojisi suyun tesisat basıncından bağımsız olarak daima sabit debide akmasını sağlar ve suyun dakikadaki öngörülen maksimum akış miktarını belirleyerek gereğinden fazla su tüketimini önler. Bu sayede ellerinizi yıkarken ve duş alırken suyun istenilen her bataryaya ve her kata hat boyunca eşit şekilde tedarik edilmesi sağlanmış olur.

 

 

Ani flaş dalgalanmalarını önleyen bu sistem sıcak su akışından kaynaklanan yanma riskini de ortadan kaldıran FlowSmart debi düzenleyicilerle suyun maksimum akış miktarı sınırlandırılıyor ve %50’ye ulaşan su tasarrufu elde ediliyor.

 

Sistem, şebeke basıncı ile çalışıp harici enerjiye ihtiyaç duymaz.

 

Mannesmann’ın FlowSmart® Akış Düzenleyicileri her türlü bataryaya takılabilir ve birkaç ay içerisinde kendisini amorti ederek yıllarca size tasarruf etmenizi sağlar. Akış düzenleyicileri muslukların uçlarına takılır. Duş debi regülatörleri ise duş bataryalarının hortum girişlerine yerleştirilir.  Bu sayede konfordan vazgeçmeksizin sudan tasarruf edilir. Mannesmann, örneğin musluklarda dakikada azami 3 litreye izin veren, duşlarda ise dakika 9 litreyi geçmeyen debili ürünlerin kullanılmasını önerir.

 

Normal bir lavabo armatürü dakikada yaklaşık 7-8 litre arasında su tüketimine sebep olurken, Mannesmann’ın tasarruflu akış düzenleyicileri ile bu sarfiyatı dakikada maksimum 3 litreye düşürerek, bütçenize önemli bir katkı sağlamakla beraber küresel ısınmayla önem kazanan suyun tasarrufunda da yardımcı olur.

 

 FlowSmart® etiketli tüm ürünler 5 yıl garantilidir.


MANNESMANN KİMYA ve ARITMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


Yakuplu Mh. 63. Sk. Eval Plaza No. 19/7
34550 Beylikdüzü, İstanbul


T. 0 212 875 81 27 / 0 212 876 49 77

F. 0 212 875 81 72

E. info@rcmannesmann.com.tr


Telif Hakkı © 2013 Site içerisinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları  MANNESMANN Kimya ve Arıtma Sanayi Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.

Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.

web tasarım

Mannesmann