FlowSmart® Debi Sabitleme Sistemi Nasıl Çalışır?

FlowSmart® Akıllı Debi Sabitleme Sistemi sayesinde su, öngörülen debi limitlerini asla geçmez.

 

 

 

Debi sabitleme özellikli akış düzenleyiciler elastomer  yapıda (elastik polimer) bir diyafram yardımıyla basınç dalgalanmalarından etkilenmeden istenilen daimi bir akış oranını sağlar. Yüksek basınçlarda diyafram tesisat hattındaki basınca bağlı olarak esner ve su geçiş kanallarını kendiliğinden daraltır. Basıncın düşmesi durumunda ise diyafram esnemeyi bırakarak su geçiş kanallarını daraltmaktan vazgeçer. Böylece su basınç farklılıklarından etkilenmeden kullanıcıya öngörülen debiyi sağlar. Sistem sayesinde armatür maksimum seviyede açılsa bile su akış miktarı kısıtlanarak su tasarrufu sağlanır.

 

 

Lavabo armatürlerde kullanılan özel debi regülatörlü akış düzenleyiciler sayesinde normalde 13,5 -15 Litre/Dakika olan su akışını maksimum 3 veya 5 Litre/Dakika'ya indirerek %70 oranında su tasarrufu elde etmek mümkün olur.

 

Duş debi regülatörler sayesinde de duş armatürleri en üst seviyede açıldığında harcanabilecek su miktarına önceden sınır getirilerek %60’a varan su tasarrufu sağlanır.

 

Ürün seçeneğine göre %60-85 oranında tasarruf yapılması mümkün olur.

 

İleri su teknolojisi düşüncesi ile tasarlanan Mannesmann’ın akıllı debi sabitleme ürünleri uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklılıkta üretilir. Kullanım kolaylığı ve güvenliliği ile dikkat çeker.

 


MANNESMANN KİMYA ve ARITMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


Yakuplu Mh. 63. Sk. Eval Plaza No. 19/7
34550 Beylikdüzü, İstanbul


T. 0 212 875 81 27 / 0 212 876 49 77

F. 0 212 875 81 72

E. info@rcmannesmann.com.tr


Telif Hakkı © 2013 Site içerisinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları  MANNESMANN Kimya ve Arıtma Sanayi Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.

Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.

web tasarım

Mannesmann