Yıllara Dayanan Tecrübe ve Yüksek Kalite Standartları

Mannesmann, 16 yıldan uzun süredir Türkiye ofisiyle ticari binalarda, tek veya çok ailenin yaşadığı evlerde ve konaklama merkezleri sürdürülebilir su ve enerji tasarrufunun uygulanmasının arkasında itici bir kuvvet olmuştur.

 

 

Mannesmann, 16 yıldan uzun süredir Türkiye ofisiyle ticari binalarda, tek veya çok ailenin yaşadığı evlerde ve konaklama merkezleri sürdürülebilir su ve enerji tasarrufunun uygulanmasının arkasında itici bir kuvvet olmuştur. Mannesmann, 1999 yılında banyo tesisat malzemeleri konusunda Türk ve dünya pazarlarına, çözüm geliştirmek ve üretmek amacıyla kuruldu. Dünya kalitesinde ürün ve hizmet, yenilikçilik, çevreye ve insana saygı, güvenilirlik , hız ve esneklikten oluşan iş stratejisi, küresel ölçekte teknoloji geliştirme vizyonu ve temmiz su tasarrufu teknolojisinde, uzun yılların birikiminin yansıtıldığı ürün gamıyla, Türkiye pazarında, kısa sürede lider duruma geldi. Tutarlı çizgisi ve kaliteden ödün vermeyen tavrıyla Mannesmann, Türkiye pazarında takip edilen ve kriterleri belirleyen marka oldu.


MANNESMANN KİMYA ve ARITMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


Yakuplu Mh. 63. Sk. Eval Plaza No. 19/7
34550 Beylikdüzü, İstanbul


T. 0 212 875 81 27 / 0 212 876 49 77

F. 0 212 875 81 72

E. info@rcmannesmann.com.tr


Telif Hakkı © 2013 Site içerisinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları  MANNESMANN Kimya ve Arıtma Sanayi Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.

Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.

web tasarım

Mannesmann